PL | DE | RU | EN
<<< zrzeszenie producentów audio-wideo mazuryfilm producenci
MAZURYFILM PRODUCENCI
TV I FILM
Nasycone barwami plenery, lotnicze ujęcia, trójwymiarowa grafika, dynamiczny montaż - jak bardzo są potrzebne w produkcji telewizyjnej XXI wieku? Bardzo! Ale to nadal zdecydowanie za mało. Czego więc brakuje?
My wiemy... i właśnie ta wiedza nas wyróżnia.

TAK KRĘCIMY >>>
Pomysłowy, nowatorski scenariusz, zdjęcia wysokiej rozdzielczości, ujęcia lotnicze, zapadające w pamięć trójwymiarowe animacje komputerowe. Film w dwóch wersjach językowych. To profesjonaliści, których z całą pewnością polecamy.
POLSKA AKADEMIA NAUK
Produkcja, która zaowocowała serią deklaracji współpracy z naszym bankiem różnych instytucji.
BANK ŻYWNOŚCI
PTH działa od 1886 roku. Do realizacji naszych programów i audycji wybieramy tylko poleconych profesjonalistów. Współpracujemy od kilku lat. Pomysłowi, niebanalni, bezustannie nas zaskakują.
POLSKIE TOWARZYSTWO HISTORYCZNE
Niepowtarzalna jakość w przedstawianiu problematyki niepełnosprawności. Bogactwo treści opakowanych w ciekawą wizualnie formę, arcydzieła sztuki mini form filmowych.
STOWARZYSZENIE WYJĄTKOWE SERCE
Trudność filmu wynikała z konieczności przedstawienia skomplikowanych zagadnień w sposób zrozumiały dla przeciętnego widza. Jakość produkcji przewyższyła nasze oczekiwania.
UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI
Nowoczesny, dynamiczny film o wysokich walorach artystycznych. W trzech wersjach językowych. Kreuje wizerunek i podnosi prestiż.
INSTYTUT RYBACTWA ŚRÓDLĄDOWEGO
Współpracujemy od lat. Realizacja w sposób nowoczesny i wysoce profesjonalny programów stanowiących część działań profilaktycznych podejmowanych przez naszą instytucję.
MZPiTU
Film ukazuje możliwości nowoczesnej firmy, jaką jest nasza spółdzielnia - jedna z największych, takich instytucji w Polsce. Otrzymujemy pozytywne sygnały od odbiorców.
S.M. POJEZIERZE
Adres
Zrzeszenie Producentów Audio-Video
MAZURYFILM - PRODUCENCI
ul.Kołobrzeska 1
10-442 OLSZTYN
Warmiński Hotel & Conference
Zadzwoń
tel. 89 333 50 09
Wersje językowe